Хто ми?

«Агросталь Буд» – це динамічно розвивається команда однодумців, що впроваджує інноваційні програми і технології в усі будівельні процеси. Ми зібрали колектив фахівців вищої категорії, який зможе втілити в реальність архітектурні рішення будь-якої складності, професійно управляти всім проектом, від розробки і узгодження технічної документації, до введення об’єкта в експлуатацію. Весь інженерно-технічний склад компанії, має великий досвід і високу кваліфікацію в сфері інженерії та будівельно-монтажних робіт, завдяки чому наша будівельна компанія дає гарантію якісного виконання поставлених завдань з урахуванням дотримання всіх норм будівельного законодавства.

Будівельна компанія «Агросталь Буд» працює з 2010 року і здійснює повний спектр комплексних внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт, генеральний підряд на ремонт і реконструкцію будівель і приміщень на об’єктах комерційного і бюджетного призначення.

 

На сьогоднішній день це сотні реалізованих проектів по всій країні, від ремонту офісного приміщення в 100 м² до комплексних реконструкцій будівель в 15 000 м². За період роботи ми зарекомендували себе як досвідчена компанія, що відрізняється професіоналізмом і високою якістю виконуваних робіт, про що свідчать співпрацю з великими мультинаціональними корпораціями і замовниками з бюджетного сектора.

Замовлення зворотного дзвінка